Blog

Yurtdışı alışveriş adresi wish nedir ? Nasıl Kullanılır ?

12 Kasım 2019

Yurtdışı alışveriş adresi wish nedir Nasıl Kullanılır?
Yurt dışından uygun alışveriş yapmak Türkiye'den daha karlı alacağınız ürünlere ulaşmak ister misiniz?
Cevabınız evet ise wish uygulamasını yada Web sitesini kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

Aliexpress ebay gibi bir çok yurt dışı alışveriş adresi bulunsa da wishden yapacağınız alışverişler de hız, para iadesi ve Türkçe destek olması bir adım öne çıkarıyor. Gümrük sınırına rağmen belirtmemde fayda olması sebebi ile 200₺ üstü siparişlerim gümrüğe takılmadan da geldiği oldu.

Uygulamaya üye olduktan sonra ürünü beğenip mağaza puanına ve yorumlara bakarak siparişinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Wish kullanımın avantajı nedir ?
Hızlı gönderi seçeneği
Para iadesi alımının kolay olması
Türkçe destek ve kullanımı olması, göze çarpan en büyük avantajları

Wish kullanımın dezavantajı nedir ?
Diğer yurt dışı alışveriş sitelerine nazaran bir nebze olsun daha pahalı bir adres wish
Aynı mağazan dahi alsanız ürünlerin kargo ücreti ürün + kargo şeklinde yansımakta. Daha açıklayıcı olması açısından belirtmekte fayda var. 3 ürün aldınız bu 3 ürüne de ayrı ayrı kargo parası vermek zorunda kalıyorsunuz.

Wish Uygulama olarak kullanımda kullanıcıya daha çok karlı alışveriş yapmayı sağlamakta. Anlık ekstra indirim ile indirimli ürünleri daha da indirimli bir şekilde temin edebilirsiniz. Hemen hemen çoğu sektör ürününü bulabileceğiniz wish'de Türk müşteri sayısı da oldukça fazla bulunmakta. Yaptığınız alışverişler yanı sıra sizlere %50 ve %50'ye yakın indirim kuponu vermekte. Bu kuponu ürün ve kargo ücretini daha uygun fiyatlara getirmek için kullanabilirsiniz. Kargo takip ve satın almanın basite indirgendiği wish denemeye değer bir alışveriş platformu.

Bunları göze aldığınızda tek ürün alımında kesinlikle wish kullanmanızı tavsiye ederim...

Paylaş / Share