Blog

Türk.net iyi midir? Kullanıcı Yorum

12 Kasım 2019

Merhabalar diğer İSS mağdurları dostlar. :)
Böyle bir giriş yaptım ancak alınmaca yok yaklaşık 11 yıllık ismi lazım olmayan berbat internet firması maceramdan kurtulduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Evet dile kolay 11 yıl boyunca bu lanet ve berbat hizmetini yüksek fiyattan kullandım.
Ancak son 5 aydır Türk.net müşterisiyim ve 35mbps hız almaktayım. Kotasız olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.  Kotasız,Taahhütsüz Hızlı bir internet kullanıyorum daha ne olsun? ( Daha önceki kampanya da 50mbps sınırsız veriyordu ancak yetişememiştim. O konuya girsek yazıyı da oldukça uzatacağız da neyse...)

Abone işlemlerinden önce Türk.net web sitesine girip alabileceğiniz maksimum hızı kontrol edebilirsiniz. Yani bunun içinde ekstrem bir zaman kaybınız söz konusu değil. Modem olarak, Vdsl bir modeme ihtiyacınız da olacaktır, bunu unutmayın.

Ancak abonelik kaydı açmadan önce arkadaşını getir kampanyasından yararlanmanız sizin için daha karlı olacaktır.

Arkadaşını Getir 1 Ay Bedava İnternet Kullan
Evet en güzel kampanyası ise bu olsa gerek,
sizin referansınız ile abone olan arkadaşınız ile birlikte, abone ettiğiniz arkadaşınız faturayı ödediği aydan sonra ki fatura ayında,bedava internet kullanıyorsunuz. Her ikinizde... ( Mart ayında abone olmuştur Mart ayı faturasını öder, Nisanda ikinizde ücretsiz kullanırsınız.)
Arkadaşını getir kampanyası ile sistem gereği 12 ayın 6 ayını ücretsiz kullanabilmektesiniz.

Eğer bir Referansınız yok ise paylaştığım linkten bunu sağlayabilir karşılıklı 1 ay bedava internet hizmetini alabiliriz. :)
REFERANS: https://turk.net/p/PJE67ST71MBV/

ÖNEMLİ: Başka bir firmaya karşı olan Taahhüt, sözleşmeniz var ise 120₺ kadar olan kısmı Türknet karşılamakta. 20₺ olarak  6 ay boyunca her ay bu indirimi sağlamakta.

 

Avantajları:
Kotasız İnternet
Taahhüt Yok!
Fiyat / Performans
Diğer İSS firmalarına göre Yüksek Hız
Sosyal Medyada üzerinden hızlı ulaşım (özellikle Twitter)

Dezavantajları:

Telefon ile aradığınız da kayıt bırakıyorsunuz, yetkili arkadaşlar size dönüş sağlıyor. Diğer firmalardaki gibi canlı bağlantı kuramıyorsunuz.
Hat sorunu olduğunda eğer altyapınız başka firmadan ise Türk.net o firmaya kayıt bırakıyor ve diğer firma sorunla ilgileniyor. Altyapı destek hizmeti bu konuda biraz sıkıntı yaşatabilir.

Lokasyona göre diğer İSS firmalarının beceriksizliğinden mağdur olabilirsiniz, daha önce yakınınızda kullanan var ise bilgi almanız ona göre geçmeniz sağlıklı bir işlem olacaktır.

Not: Merak ettiğiniz yada öğrenmek istediğiniz aklınıza takılan konularda sizlere yardımcı olabilirim. Birkaç İSS platformunu denedim ama en iyisi TürkNet diyorum.
Türk.net yetkilisi değilim sadece bir kullanıcıyım bunu da göz ardı etmeyin efenim... :)

Paylaş / Share
Merhaba

Merhaba, Ben Barış.
29 yaşındayım. 11 yıldır internet sektöründe yer almaktayım. Sizlere Web Tasarım, Logo Tasarım Google Harita Kaydı, Google Reklam ve Local Seo (yerel google sıralamasında) alanlarında yardımcı olabilirim. Çerkezköy Web Tasarım & İstanbul Web Tasarım işlemleri için şehirlerarası sıkça seyahat etmekteyim.

Daha fazla Referans için benim ile iletişime geçebilirsiniz. Caya Work Firması ile çalışmaktayım.