Blog

Müptezeller #iç dökme

12 Kasım 2019

Şu hayatta ailem ve arkadaşlarım dışında sevdiğim hepi topu bir kaç insan var.
Sıla, Güney Erkut bir de Emrah Serbes bunlardan bazıları belki de yarısı bilemiyorum şu an. Ama bildiğim bir şey varsa o da Emrah Serbes'in yazılarında insanın kendini okurken kaybetmesi dış dünyayla bağlantısını kesmesi söz konusu bana göre.

Siyasi görüşü dili ırkı cinsi tipi benim için önemli değil, eserleri harikulade. Son olarak elime aldığım müptezeller gerçekten okurken biran olsun başka bir şey düşünmeden kurguya yönelmeme dış dünya ile bağlantımı kesmeme yetti. eee adam Behzat Ç. yi bile yazmış kafa açmıyor değdiriyor elinden geldiğince her zaman sisteme, siteme...

Düzen demişken haksızlık ile mücadele etmemeli insan fırsat kollamalı sadece. Yeri geldiğinde fırsata dönüştürmeli bu haksızlığı haksızlık yapana. Bu hayatta belki de en önemli şey insan sarrafı olmak, insanı anlamak. O zaman gelebilecek tehlikelere karşı savunmada beklemeden, gelebilecek yada gelecek hamleleri bilebiliyor insan.

Gözüne baktığında karşısındaki insandan geleceğin yansımasını almalı...

Unutmadan arkadaşlığa da değinmeden olmaz, bazen insanlar yanlış yapabilir. Yahut yaptığı şey yanlış olsa da yaşadıkları bunu yapmaya mecbur kıldığından karşı taraf bunu yanlış anlayabilir falan filan işte... Çokta uzatmak istemiyorum açıkçası yirmi altı yaşındayım çevrenizde kendini geliştirememiş çoluk çocuk kafasında arkadaşlarınız var ise derhal muhabbeti kesmek geçte olsa en iyisi..!

Paylaş / Share
Merhaba

Merhaba, Ben Barış.
29 yaşındayım. 11 yıldır internet sektöründe yer almaktayım. Sizlere Web Tasarım, Logo Tasarım Google Harita Kaydı, Google Reklam ve Local Seo (yerel google sıralamasında) alanlarında yardımcı olabilirim.

Daha fazla Referans için benim ile iletişime geçebilirsiniz. Caya Work Firması ile çalışmaktayım.