Blog

iOs iPhone İçin En İdeal VPN Tercihleri 2020

28 Şubat 2020

iPhone'ununuz İçin En İdeal Vpn,  VPN Proxy Master - Super VPN

Kendi Tercihim olan VPN Proxy Master Appstore'da İndirmek İçin,
https://apps.apple.com/us/app/vpn-proxy-master-super-vpn/id1025707485
vpn proxy master ile ilgili görsel sonucu

iPhone için En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları

1. Surfshark – En iyi tercihlerden biri IPhone

free-vpn-for-iphone

384/5000 Surfshark, iPhone için en iyi ücretsiz sınırsız VPN'dir. Tam olarak ücretsiz değil, ancak yalnızca iPhone kullanıcıları için 7 günlük ücretsiz deneme sunuyor. Ücretsiz sürümü, kill switch ve CleanWeb dahil olmak üzere tüm gelişmiş özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, IKEv2 ve OpenVPN protokollerini de sunuyor, bunların birincisi iOS cihazları için iyi hızlar ve güçlü güvenlik sağlamada özellikle etkili.

 

2. ProtonVPN – Totally Free VPN

free proton vpnproton vpn freeproton free vpn

ProtonVPN, piyasadaki en iyi ücretsiz iOS VPN'lerden biridir. Sağlayıcı ücretsiz olarak sınırsız bant genişliği sunma ayrıcalığına sahiptir. İOS için kullanımı çok basit ve tatmin edici bir şekilde yanıt veren özel bir VPN uygulaması var.

3. Windscribe –

Windscribe-for-iPhone

Windscribe mükemmel bir ücretsiz iPhone VPN uygulaması. Ücretsiz sürümde 10 sunucu konumuna erişebilirsiniz, bu da çoğu sağlayıcının ücretsiz sunduğundan daha fazladır.

4. Speedify – Fast IPhone VPN

Speedify vpn for iphone totally freefree Speedify vpn for iphoneSpeedify free vpn for iphone

Speedify, iPad kullanıcıları ve iPhone için iyi bir ücretsiz VPN'dir. Bu VPN, iPhone cihazları için her şeyin üstünde bağlantı hızını en üst düzeye çıkarmaya odaklanır ve diğer sağlayıcılardan biraz daha hızlı olma eğilimindedir.

 

Paylaş / Share