Blog

Çerkezköy Web Tasarım Fiyatları

26 Kasım 2019

Çerkezköy Web Tasarım Fiyatları
Web Sitesi Tasarımının Maliyeti Nedir?

Bir web sitesi tasarlamanın ortalama maliyeti 1.000 ile 50.000 TL arasındadır. Web sitesinin stili, boyutu ve işlevselliği dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarımının fiyatını etkiler. Şirketinizin web tasarımı için ne harcaması gerekiyor ve web tasarımı neleri içeriyor?

Bu yazımda web sitesi tasarım fiyatlandırma hakkında bilgi vermekteyim!

Özel bir web tasarım teklifi ister misiniz?  0542 698 9891 numaralı telefondan bana ulaşarak sizin için neler yapabileceğini keşfetmek için benimle iletişime geçin.

Bir teklif talep etmeden önce daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin!

Profesyonel Web Tasarımı İçin Ne Kadar Harcama Yapmalısınız?
1.000 TL ‘den 50.000 TL’ ye kadar değişen web tasarımı fiyatları ile, profesyonel web tasarımı için neyin çok ya da az harcayacağının bilinmesine yardımcı olur.

Bu şekilde, şirketinize doğru bir maliyet tahmini sağlayabilirsiniz.

Bir web sitesinin ne kadar maliyeti olacağını bilmek mi istiyorsunuz?

Web tasarım fiyatlarına bakmanın en iyi yolu üç ayrı aşamadır:

1. TEMEL WEB TASARIMI (1.000 TL İLA 3.000 TL ARASI)
Temel bir web tasarımı 1.000 TL ila 3.000 TL arasındadır. İşletmenize basit ama etkili bir web sitesi sunar. Orta ve ileri düzey web tasarımı gibi, temel web tasarımı da markanıza ve hedeflerinize özel bir web sitesi oluşturur.

Küçük bir işletme veya başlangıç seviyesinde iseniz, temel web tasarımı uygun maliyetli bir seçenek sunar. Şirketinize satın alımları, teklif talepleri, telefon görüşmeleri ve daha fazlasını başlatabilen güvenilir, kullanıcı dostu bir site sunar.

2. ORTA SEVİYE WEB TASARIMI (3.000 TL – 8.000 TL ARASI)
Orta seviye web tasarımı maliyeti  3.000 TL ila 8.000 TL arasındadır. İşletmenize iyi tasarlanmış, performans odaklı bir web sitesi sunar. Şirketinizin benzersiz gereksinimlerini karşılamak için genellikle bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) veya metin yazarlığı gibi ek özellikler içerir .

Küçük ve orta ölçekli bir işletme (KOBİ) iseniz, orta ölçekli web tasarımı ideal bir çözüm sunar. Aynı zamanda şirketinize, diğer dijital pazarlama stratejilerini geliştirme imkanı sunar. Örneğin bir CMS, içerik pazarlama stratejinizi destekleyen içeriği yayınlamanıza yardımcı olur .

3. GELİŞMİŞ WEB TASARIMI (8.000 TL – 50.000 TL ARASI)
Gelişmiş bir web tasarım maliyeti 8.000 TL ila 50.000 TL arasındadır. İşletmenize özel, gelişmiş bir web sitesi sunar. Bu web tasarım katmanı, veritabanı entegrasyonu, e-ticaret işlevselliği ve daha fazlası gibi birkaç ek hizmet sunabilir.

Bir kuruluş veya şirketseniz, gelişmiş web tasarımı şirketinizin boyutuna uygun bir çözüm sunar. Ayrıca, rekabetçi pazarınız için kritik olan dönüşüm oranınızı ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarır .

Şirketinizin büyüklüğü genellikle web tasarım maliyetlerinizi belirler.

Sadece temel bir web tasarım paketi satın almanız, ancak daha düşük performanslı bir web sitesi aldığınız anlamına gelmez. Bunun yerine, ihtiyaç duymadığınız özelliklerin ödenmesine karşı büyüklüğünüze, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun bir site satın alıyorsunuz.

Barış Kabak Web Tasarımı Fiyatlandırması
Belirtilen fiyatlar ortalama fiyatlar olmakla beraber, firmanızın yahut istediğiniz projenin yapısına bağlı olarak değişmektedir. 

Barış Kabak Çerkezköy Web Tasarım olarak aşağıdakiler dahil çeşitli web tasarım hizmetleri sunuyorum:

WEB SİTESİ TASARIMI
Web tasarım hizmetleri iş ve hedeflerinize göre özelleştirilmiş bir web sitesi ile iş sağlayabilir. Ayrıca, sitenizin mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmasını sağlayarak şirketinizin dönüşümlerini ve gelirlerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluruz.

WEB SİTESİ YENİDEN TASARLAMA
Web sitesi yeniden tasarım hizmetleri şirketinize uyarlanmış bir yenilenen modern web sitesi ile iş sağlayabilir. Yalnızca sitenizi modernize etmekle kalmaz, aynı zamanda UX’inizi iyileştiren yeniden tasarlanan bir proje planı geliştirmeden önce sitenizi derinlemesine denetlerim.

 
Paylaş / Share
Merhaba

29 Yaşında 11 yılını internet sektörüne vermiş, sizlere yardımcı olmaktan gurur duyan bir insanım. Tecrübem ile Menununiyetinizin birleştiği noktayı yakalamayı amaç edinmiş, sizin için ihtiyaçlarınıza odaklı, özel, güzel ve güvenilir web sitesi çözümleri geliştirmekteyim. Sanal dünyada sizin aynanız olacak web sitesi için benim ile iletişime geçebilirsiniz.