Blog

Call Of Duty Couldn't Write a File The Hard Drive is Probably Full hatası

12 Kasım 2019

Son yıllarda kendini iyiden iyiye “gelecek” temasına kaptıran Call of Duty, oyunculardan gelen talebe sessiz kalamadı ve İkinci Dünya Savaşı’na dönüş yaptı. 3 Kasım itibariyle PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürüldü. Oyunu orijinal olarak satın alanların yanında tabi ki de korsan olarak indiren ve hata alan sayısı da oldukça fazla.

CoD serisinde en çok karşılaşılan hatalardan biri olan Couldn't Write a File The Hard Drive is Probably Full hatasının basit ve kısa çözümünü ele alıyorum.

Call of Duty WWII couldn't write a file the hard drive is probably full error hatası, işletim sisteminizin yetkisiz kullanımların neden olabileceği güvenlik zaafiyetlerini engellemek amacıyla oyununuzu bloke etmesinden kaynaklanmaktadır. Bu sorunu aşmak için oyunu yönetici olarak çalıştırmalısınız. Bu işlemi aşağıda anlatıldığı şekilde uygularsanız oyuna her girmek istediğinizde tekrarlamazsınız.

Masaüstündeki CoD simgemize sağ tıklayarak dosya konumuna gidiyoruz, yok ise Yüklü dizine bilgisayarımdan da erişim yapabilirsiniz.
CoD_SP.exe'nin üstüne gelerek yönetici olarak çalıştır dediğinizde oyun otomatik olarak başlayacaktır. Eğer işe yaramadı ise uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

 

Paylaş / Share